TRT ÇizBul

TRT ÇizBul, çocukların dünyasını renklendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir uygulamadır.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24M
  • Sürüm 1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
TRT ÇizBul indir; Çocuklarınız için uygulamayı Android akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek kullanmalarına müsaade edebilirsiniz.

Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından geliştirilen TRT ÇizBul mobil uygulaması çocukların hayal dünyasına hitap eden geniş bir içerik sunuyor. Çocuklarınız için uygulamayı Android akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirerek kullanmalarına müsaade edebilirsiniz. Tamamen onların kişisel gelişimlerini doğru yönde etkileme amacıyla geliştirilmiş olan TRT ÇizBul mobil uygulamasında eğlenceli ve eğitici unsurlar yer alıyor. Oyunun oynama mantığı çok basittir. Yönlendirmeleri takip ederek topu ya da topları ulaşmasını istediğimiz yere ulaştırmanız gerekiyor. Bunun için iyi düşünüp, zihninde bazı ufak tefek hesaplamalar yapıp, iyi çizmeniz lazım. Akıllıca hamleler yaparak hata yapma oranınızı minimalize edebilirsiniz.

Bu da başarılı bir oyun oynama imkanınızı artırır. Oyunu oynayan minik çocuklarınız bol bol zihin egzersizi yapacak ve zorlu problemleri çözerek kendilerini geliştirmenin keyfini çıkaracaklar. Belirli bir süre sonra bekleme sorununu ortadan kaldırarak işlemleri çok daha hızlı bir şekilde yapar hale gelecekler. Bu durum da onların eğitim süreçlerini doğru etkileyecek bir faktördür. Sayısal yetenek ve problem çözme özelliklerini keşfetmeleri için çocuklarınıza TRT ÇizBul ile bir şans verebilirsiniz.

Yıllardır TRT Çocuk kanalı ile çocuklarınızın zeka yaşına uygun çizgi filmler sunan TRT kurumu bu seferde onları teknolojik aletler ile tanıştırıyor. Hem de bunu eğitimsel içerikleri olan bir uygulama sayesinde yapıyor. Bu oyun okul dönemi çocukların sayısal düşünebilme, öngörebilme yeteneğini keşfetmesini ve geliştirmesini sağlıyor. ÇizBul’da gerçek fizik motoru konseptli, dinamik bir oyun deneyimi çocuklarınızın sonsuz eğlence içerisinde olmasına imkan tanıyor. Her bölüm içerisinde birden çok çözüm yapılması gereken kısım yer alıyor. Her birini çözerek farklı konumlara geçmeye çalışacaksınız. 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan TRT ÇizBul mobil uygulaması akıllı cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Kolay oynanabilir oyun dinamiği ve çocuk dostu ekran ve kolay anlaşılabilir yönlendirmeleri sayesinde çocuklar TRT ÇizBul oyununda çok keyifli vakit geçireceklerdir. Temel fizik kuralları ve yaratıcı düşünce bir arada kullanılmış olup çocuklarınıza farklı deneyimler yaşatmak amacıyla hazırlanmıştır. Oyun esnasında çocuklarınızı rahatsız edecek ve etkileyecek olan sevimsiz reklamlar çıkmaz. Son derece güvenli bir ortam üzerine kurulan TRT ÇizBul mobil uygulaması gelişim psikologları ve öğretmenler gözetiminde geliştirilmiş olup çocuklar için son derece güvenilir bir ortam sunmaktadır.

Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun ÇizBul’dan azami derecede fayda sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız. Her açıdan değerli bir mobil uygulama olarak geliştirilen TRT ÇizBul mobil uygulaması renkli dünyası ve eğlenceli yapısı itibariyle çocuklarınıza farklı bir dünya sunuyor. Her açıdan faydalı olacak olan içerikler ile donatılmış olan TRT ÇizBul mobil uygulaması ile hem eğlence hem de eğitim bir arada.

TRT ÇizBul indir